M-SR superšprint triatlon - FTVŠ triatlon - štartové listiny

plagat ftvs6.foto ftvs 2021 kopiaV nedeľu 23. mája sa v Bratislave uskutoční Superšprint FTVŠ triatlon. Preteky sú súčasne majstrovstvami Slovenska v superšprint triatlone a 1. kolom triatlonového Slovenského pohára pre všetky kategórie.

 

Z dôvodu bezpečnosti pretekárov organizátori pristúpili k rozdeleniu štvrťfinále na dve rozjazdy. Časovka rozdelí štartové pole mužov do 39 rokov na dve časti. Ďalší program už bude prebiehať podľa pôvodného časového harmonogramu. 

 

ŠTARTOVÉ LISTINY

 

UPOZORŇUJEME NA DODRŽANIE PANDEMICKÝCH OPATRENÍ:

Vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu Vám prinášame informácie pre štart na tomto podujatí. Každí účastník, ktorí sa prezentuje na podujatí - musí mať antigénový test, nie starší ako 24 hodín pred začiatkom podujatia (t.j. 22. 05. 2021 od 17:00), alebo PCR test nie starší ako 72 hodín. Je NUTNÉ predložiť a odovzdať kópiu ktorá bude obsahovať zároveň aj telefonický a emailový kontakt.  Tento je možné nahradiť potvrdením o očkovaní (najmenej 14 dní od očkovania druhou dávkou mRNA vakcíny (Pfizer, Moderna), alebo 4 týždne od očkovania prvou dávkou vektorovej vakcíny (Astra), alebo potvrdením o prekonaní ochorenie nie starším ako 180 dní. Prosíme, aby pri registrácii každý klub zastupovala jedna dospelá osoba s negatívnym testom všetkých pretekárov daného klubu, ktorá im po odovzdaní všetkých potvrdení vyzdvihne balíčky. Prosíme o nahlásenie VOPRED tejto zodpovednej osoby organizátorovi! Tento človek zároveň obdrží aj príslušný počet náramkov oproti predloženým kópiám potvrdení o teste, alebo očkovaní. 

Čo sa týka sprievodu pretekárov, ktorí sa budú chcieť pohybovať v zázemí pretekov, platia rovnaké pravidlá ako pre pretekárov uvedené vyššie. PRETEKÁRI AJ DOPROVOD BUDÚ OZNAČENÍ NÁRAMKOM 

 

V AREÁLI PRETEKOV SA BUDÚ MÔCŤ POHYBOVAŤ IBA OSOBY OZNAČENÉ NÁRAMKOM. 

 

Uvedené nariadenia platia pre všetkých účastníkov od 11 rokov a starších. Účastníci do 10 rokov vrátane nemajú tieto povinnosti (platí to pre pretekárov v kategóriách Nádeje C, B a čiastočne A).“

.jj

 


World Triathlon 6

SOŠV logo 6

NSC logo miniSCP miniDukla logo mini

MŠVVŠ SR logo 170Prostriedky zo štátneho rozpočtu

na šport v roku 2021:

Bežné  transfery: 350 409 Eur