OLYMPIJSKÝ DEŇ - ŠPORTUJ SLOVENSKO

logo SOSV.6 kopia 

Športuj Slovensko je výbornou príležitosťou ako stráviť s celou Vašou rodinou deň plný zábavy a športu v spoločnosti skvelých športových hviezd. Deti si užijú najväčšie športovisko s rôznymi disciplínami.

Čaká na Vás futbal, basketbal, biatlon, box, ale aj volejbal či atletika.Vaše dieťa môžete zaregistrovať aj do súťažných disciplín - beh a bicykel. Ak máte záujem registrovať vaše dieťa na tieto disciplíny, dajte mi, prosím, vedieť a my Vám pošleme voľné kódy.Na víťazov čakajú hodnotné ceny a každý malý športovec dostane medailu a tričko Športuj Slovensko. Bližšie informácie o projekte nájdete na stránke www.sportujslovensko.sk

Športuj Slovenskoje názov nášho nového projektu, ktorého cieľom je podporovať deti, mládež a celé rodiny v športových aktivitách. Ide o sériu štyroch letných (26. máj Prešov, 1. jún Štrbské Pleso, 23. jún Banská Bystrica a 21. september Bratislava) a dvoch zimných športových podujatí, ktoré sa uskutočnia v priebehu roka na rôznych miestach Slovenska.

 

Tešíme sa na Vás a celú Vašu rodinu na niektorom z podujatí Športuj Slovensko a veríme, že spolu strávime fantastický deň aj v spoločnosti našich olympionikov.

 

image002 2

 

.jj

 


World Triathlon 6

SOŠV logo 6

NSC logo miniSCP miniDukla logo mini

MŠVVŠ SR logo 170Prostriedky zo štátneho rozpočtu

na šport v roku 2021:

Bežné  transfery: 350 409 Eur